[ Giriş Yap ]   -   [ Üye Ol ]
// TARİHÇEMİZ

 

KILIÇAL ELEKTRONİK NAK.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ

1990 yılında firmamız elektronik ve züccaciye alanında ithalat ve ihacat gerçekleştirerek toplan ve perakende satışı işe işe başlamıştır. 20.07.2002 tarihinden itibaren bölgede inşaat sektörüne yer vererek alanında öncü firmalardan biri oldu bunun yanı sıra firmamız pvc ve makina gurubunda faaliyet göstermiş olup faaliyetine günümüze dek devam etmektedir. Firmamız 04.11.2013 Tarihinden itibaren Şirket bünyesine Akel Mak. Aks. San. ve Tic. Ltd.Şti. Katılarak Türkiyenin önde gelen firmalarından Aydın Trafo-Accado-Acdoor Plast-Mızrak Makine-Adopen-Akın Kapı-Aslanlar Alüminyum-Herkül Çelik Kapı-Örnek Makine ve Özçelik ile sözleşme imzalayarak disbiritörlük anlaşması sonrası bölge bayiliğine sahip oldu. Firmamız 5.000 m2 kapalı toplamda 10.000 m2 alan üzerine kurulu tecrübeli kadrosu ile toptan ve perakende satışı gerçekleştirmeye devam etmektedir. 

Kılıçal Yapı kurulduğu günden itibaren yatırımlarına devam eden istikrarlı ve kalıcı büyümeden yana bir yönetim anlayışını ilke edinen firmamız markalaşma sürecini tamamlamış ve sektörde güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Müşteri ihtiyacına göre çözüm odaklı yönetim stratejileri sonucu, müşteri memnuniyetini tamamlamak için, Türkiye genelinde satış ve sonrası bakım hizmetleri anlamında hızlı çözümler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde tüm çalışanlarımızın katılımı ile kendini sürekli yenilemektedir.

Firamız standartlara uygun, güvenli, estetik görünümlü, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda ürünler sunmakta olup ve müşteri geri bildirimlerini etkin şekilde yöneten bir kalite yönetim sistemi oluşturmayı kalite politikası olarak benimsemektedir.